Amica - granty

Czarni odczarowali Sokoła [FOTO]


Czarni Wróblewo pokonali Sokoła Rakoniewice, są to pierwsze punkty wywalczone przez wróblewian w tym sezonie.
Zwycięstwo odnotowali także Błękitni Wronki, którzy po dwóch kolejkach nie stracili nawet bramki.

Dla wróblewian była to pierwsza w historii wygrana potyczka na szczeblu okręgówki z Sokołem, wcześniej udało się tego dokonać tylko raz – w 4 lidze.

2. kolejka Klasa Okręgowa – Poznań (zachód)
Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 1-2 Płomień Przyprostynia
Obra Zbąszyń 3-8 Sparta Szamotuły
Sokół Duszniki 2-7 Orkan Konarzewo
Lipno Stęszew 0-3 Sokół Pniewy
Czarni Wróblewo 2-0 Sokół Rakoniewice
(bramki – Robert Antoszewski)
Błękitni Wronki 1-0 Pogoń Lwówek
(bramka – Dawid Gumny)
SSG Kamieniec 1-5 Spójnia Strykowo

1. Sokół Pniewy 6
2. Błękitni Wronki 6
3. Sparta Szamotuły 4
4. Płomień Przyprostynia 4
5. Orkan Konarzewo 4
6. Pogoń Lwówek 3
7. Spójnia Strykowo 3
8. Czarni Wróblewo 3
9. Sokół Rakoniewice 1
10. Lipno Stęszew 1
11. Obra Zbąszyń 1
12. Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 0
13. SSG Kamieniec 0
14. Sokół Duszniki 0




2. kolejka A-Klasa – Poznań grupa II
Patria Buk 5-2 Orzeł Łowyń
Orkan Objezierze 3-2 Orzeł Słopanowo
Nałęcz Ostroróg 6-3 Rzemieślnik Kwilcz
Byki Obrowo 9-3 Suchary Suchy Las
KS Sękowo 0-2 Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Kłos Gałowo 1-2 Warta Obrzycko
Zieloni Gaj Mały 1-1 Warta Wartosław
(bramka – Bartek Nowak)

1. Nałęcz Ostroróg 6
3. Warta Obrzycko 6
4. Byki Obrowo 4
5. Tarnovia II Tarnowo Podgórne 4
6. Patria Buk 3
8. Zieloni Gaj Mały 1
9. Orzeł Słopanowo 1
10. Orzeł Łowyń 1
11. Warta Wartosław 1
12. KS Sękowo 0
13. Rzemieślnik Kwilcz 0
14. Suchary Suchy Las 0

1. kolejka B-Klasa – Poznań grupa III
Czarni Kaźmierz 3-1 Arka Kiekrz
KS Gaj Wielki 2-2 Czarni II Wróblewo
(bramki – Artur Batura, Łukasz Kwiatecki)
Sparta Brody 0-5 Złoci Złotkowo
Rokita Rokietnica 5-2 GKS Golęczewo
Polonia Poznań – Tarnovia III Tarnowo Podgórne
Płomień Chrzypsko Wielkie 1-2 Matrot Kąsinowo
LZS Otorowo 0-3 LKS Baborówko

1. Złoci Złotkowo 3
2. Rokita Rokietnica 3
3. LKS Baborówko 3
4. Czarni Kaźmierz 3
5. Matrot Kąsinowo 3
6. Czarni II Wróblewo 1
7. KS Gaj Wielki 1
8. Polonia Poznań 0
Tarnovia III Tarnowo Podgórne 0
10. Płomień Chrzypsko Wielkie 0
11. Arka Kiekrz 0
12. GKS Golęczewo 0
13. LZS Otorowo 0
14. Sparta Brody 0


Amica - granty

Komentarze

Pomóżmy Jasiowi!
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Dzień dobry Wronki
Przerwy w dostawie
Przerwy w dostawie wody i prądu
PRĄDU I WODY
    Listopad
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy