Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Wronczanka trzecia na świecie!


Na kręglarskich Mistrzostwach Świata w Dettenheim (Niemcy) Katarzyna Mroczkiewicz z Dziewiątka-Amica Wronki razem z koleżanką Julią Sidło (Pilica Tomaszów Mazowiecki) zdobyła brązowy medal Mistrzostw Świata w konkurencji tandemów.

Kasia Mroczkiewicz potwierdziła swoją dobrą dyspozycję w turnieju drużynowym juniorek podczas rozgrywanych w niemieckim Dettenheim kręglarskich Mistrzostwach Świata. W pierwszym dniu imprezy walnie przyczyniła się do piątego miejsca zajętego przez kobiecą Reprezentacje Polski. Wronczanka zdobyła 565 punktów. Jej koleżanka z wronieckiego klubu Julia Brodziszewska również wystąpiła w biało-czerwonych barwach. Do Słowenek, które zajęły miejsce trzecie zabrakło 41 kręgli. Julia skończyła z wynikiem 541.
W drugim dniu gier na Mistrzostwach Świata rozegrano start drużynowy juniorów. Reprezentacja Polski z Gracjanem Machajem w składzie zajęła siódme miejsce. Wronczanin rozpoczął „kulanie” Biało-Czerwonych i zanotował najlepszy wynik w swoim zespole – 592 punktów.

Kasia Mroczkiewicz zakwalifikowała się do indywidualnego finału, który odbędzie się w piątek 19 maja.

fot. Facebook Szkoła na Leśnej


Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+