mojeWronki.pl | Majówka wronieckich policjantów
Bank Spółdzielczy we Wronkach - Konto za złotówkę

Majówka wronieckich policjantów


Miniona majówka to też czas wzmożonej pracy funkcjonariuszy policji. Wronieccy stróże prawa odnotowali kilka interwencji oraz nałożyli kilkanaście mandatów karnych.

Od 1 do 3 maja na terenie miasta oraz gminy Wronki policjanci przeprowadzili w sumie 10 interwencji w związku z otrzymanymi zgłoszeniami. Osiem z nich zaistniało na terenie miasta, dwa na terenie gminy.

Zgłoszenia, dotyczące zdarzeń zaistniałych na terenie miasta, dotyczyły między innymi zakłócania spokoju i porządku publicznego, nietrzeźwej osoby leżącej w miejscu publicznym, awantury, uszkodzenia mienia.
Zdarzenia, zaistniałe na terenie gminy, to kolizja drogowa oraz zatrzymanie nietrzeźwego kierującego (obydwa zdarzenia miały miejsce w Nowej Wsi).
Policjanci z Komisariatu Policji we Wronkach, w dniach 30 kwietnia do 3 maja nałożyli w sumie 28 mandatów karnych za popełnione wykroczenia. Były to głównie mandaty tzw. porządkowe, nałożone w związku z popełnieniem wykroczeń, polegających na przykład na zakłócaniu spokoju/porządku publicznego lub spożywania alkoholu w miejscu zabronionym.odpowiada oficer prasowa przy KPP Szamotuły, sierż.sztab. Sandra Chuda

Nałożonych mandatów mogło być więcej. Powyższe dane dotyczą tylko i wyłącznie funkcjonariuszy z Komisariatu Policji we Wronkach. Jak informuje nas sierż.sztab. Sandra Chuda, w celu zapewnienia bezpieczeństwa w trakcie trwających Dni Wronek, do służby na terenie miasta skierowani byli również policjanci z Szamotuł.


Komentarze

Dni Wronek 2018
Dni Wronek 2018
Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Sonda

Gdzie powinna powstać nowa szkoła?

  • Osiedle Borek (28%, 19 Votes)
  • Osiedle Zamość / Trynka (26%, 18 Votes)
  • Teren po Mączkarni (23%, 16 Votes)
  • Nowa Wieś (23%, 16 Votes)

Total Voters: 69

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+