Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Jedyna taka noc w roku!


Wroniecki Ośrodek Kultury, Muzeum Ziemi Wronieckiej i OSP Wronki zapraszają serdecznie na NOC MUZEÓW 2017, która w tym roku będzie poświęcona obchodom 160-lecia istnienia straży pożarnej we Wronkach.

Dlatego też tegoroczna Noc Muzeów będzie odbywała się nie tylko w Muzeum, ale także w OSP Wronki, a nawet na ulicach Wronek!
Warto wybrać się całą rodziną w ten sobotni wieczór, bo atrakcji nie zabraknie, również dla najmłodszych!

O godz. 18:00 w budynku Muzeum Ziemi Wronieckiej odbędzie się otwarcie wystawy poświęconej historii straży pożarnej we Wronkach – w 160 rocznicę jej istnienia. Podczas otwarcia również ogłoszenie wyników „Strażackiego konkursu plastycznego.”

Między godz. 18:00 a 20:00 w OSP będzie można całą rodziną uczestniczyć w konkursach strażackich oraz w pokazach udzielania pierwszej pomocy. Ponadto wronieckie ulice przemierzała będzie konna sikawka, którą będzie można się przejechać – a to wszystko za darmo!
Skoro w tematyce straż pożarna – nie może zabraknąć płomieni! Dlatego też o godz. 22:00 na placu przed Muzeum Ziemi Wronieckiej obejrzeć będzie można Teatr Ognia!

Będzie historycznie, klimatycznie i na pewno nie będziecie się nudzić!

Źródło: wokwronki.pl

 


13 maja 2017
Zuzanna Mikołajczak-Książek

Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+