Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Ada Janowicz z kolejną życiówką


Adrianna Janowicz zajęła trzecie miejsce w biegu na 300 metrów, który odbył się z okazji 3. Memoriału Zygmunta Szelesta. Wronczanka ustanowiła nowy rekord życiowy, który jest jednocześnie najlepszym polskim wynikiem w historii, biorąc pod uwagę kategorię U23.

Zawodniczka szamotulskiej Baszty skończyła bieg warszawskiego memoriału na trzecim miejscu, plasując się za Justyną Świętą i Martyną Dąbrowską. Prawie wszystkie biegaczki, które startowały w finale 3. Memoriału Zygmunta Szelesta ustanowiły nowe rekordy życiowe. Ada Janowicz również pobiegła najlepiej w karierze, uzyskując wynik 37.31. Święta oraz Dąbrowska przekroczyły granicę 37 sekund.
Jak przyznaje sama zawodniczka. Czas 37.31 poza nową życiówką jest także czwartym wynikiem w historii polskiej lekkoatletyki i najlepszym wynikiem w historii w kategorii U23. Już w niedzielę przed wronczanką kolejny start, tym razem w Łodzi, pobiegnie na 200 m.

fot. Dariusz Matyja / Polskie Radio


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+