Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Wronki doczekają się bulwaru


Brzeg Warty niebawem powinien stać się znacznie ładniejszy niż teraz. Gmina Wronki przygotowuje się do rozpoczęcia prac, mających na celu budowę ścieżki rekreacyjnej wzdłuż rzeki.

Budowę traktu, położonego nad brzegiem Warty, podzielono na etapy. Pierwszy z nich zakłada połączenie kładki z ulicą Garncarską. Gmina w tej chwili czeka na ocenę wniosku złożonego przez Lokalną Grupę Działania „Puszcza Notecka”. Stowarzyszenie złożyło projekt w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Docelowo ścieżka rekreacyjna wzdłuż rzeki Warty ma zostać zrealizowana na odcinku od ul. Garncarskiej do mniej więcej os. Słowackiego. Zgodnie ze strategią gminy, w przyszłości ścieżka rekreacyjna ma prowadzić aż do mostu na Warcie, który powstanie przy okazji budowania obwodnicy.odpowiada Tobiasz Chożalski, inspektor ds. komunikacji społecznej
Jak informuje nas Urząd, nie jest znany termin ogłoszenia wyników konkursu. Z niecierpliwością oczekują jego rozstrzygnięcia, ponieważ ich zdaniem od dofinansowania wiele zależy. Etap inwestycji połączenia ścieżką kładki i ulicy Garncarskiej opiewa na kwotę 295 593 zł.


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+