mojeWronki.pl | Pożar na terenie Samsunga
Bank Spółdzielczy we Wronkach - Konto za złotówkę

Pożar na terenie Samsunga


Cztery zastępy straży pożarnej interweniowało przy pożarze na terenie fabryki lodówek firmy Samsung. Pożar wybuchł w jednej z maszyn produkcyjnych.

Ustalane są przyczyny pożaru maszynerii na hali produkcyjnej, należącej do firmy Samsung. Jak informuje nas dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania, ogień wybuchł na linii technologicznej do pianowania lodówek. Pracownicy do czasu przyjazdu straży pożarnej walczyli z pożarem na własną rękę. Przy pomocy gaśnic udało im się zdusić zarzewie przed przyjazdem służb ratowniczych.
Na miejsce zadysponowano także karetkę pogotowia, która udzieliła pomocy poparzonemu podczas gaszenia pożaru pracownikowi, a także osobie z objawami zatrucia przez wdychane powietrze.

Strażacy wyposażani w aparaty chroniące drogi oddechowe sprawdzili miejsce wybuchu pożaru, aby wykluczyć jego ponowne pojawienie się. Przy pomocy kamery termowizyjnej i miernika mierzącego zawartość powietrza sprawdzono okoliczne pomieszczenia. Miejsce, w którym pojawił się ogień, zostało przewietrzone. Jednak duszący dym unoszący się na hali produkcyjnej sprawił, że pracownicy, pracujący w fabryce lodówek, zostali zwolnieni do domów.

W akcji gaśniczej uczestniczyli strażacy z Amiki, Wronek i Szamotuł, a także Zespół Ratownictwa Medycznego. Ustalane są przyczyny wybuchu pożaru.


Komentarze

Dni Wronek 2018
Dni Wronek 2018
Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Sonda

Gdzie powinna powstać nowa szkoła?

  • Osiedle Borek (28%, 19 Votes)
  • Osiedle Zamość / Trynka (26%, 18 Votes)
  • Teren po Mączkarni (23%, 16 Votes)
  • Nowa Wieś (23%, 16 Votes)

Total Voters: 69

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+