Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Polki w finale, dobra zmiana Janowicz


Polki z Adrianną Janowicz wygrały z czasem 3:29,42 bieg eliminacyjny na mistrzostwach sztafet w Nassau i awansowały do finału, który odbędzie się w nocy z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego.

Polki w składzie: Małgorzata Hołub, Iga Baumgart, Adrianna Janowicz i Justyna Święty wygrały swój bieg eliminacyjny sztafety 4×400. Spośród startujących zespołów Reprezentacja Polski uzyskała drugi czas, tym samym oprócz awansu do biegu finałowego, uzyskały prawo występu na sierpniowych mistrzostwach świata w Londynie.
Biegnąca na trzeciej zmianie Adrianna Janowicz utrzymała przewagę wypracowaną przez Igę Baumgart nad Reprezentacją Jamajki i pozwoliła Justynie Świętej na świetne rozegranie swojego biegu. Startująca na ostatniej zmianie Polka dała się wyprzedzić Jamajce, ale na finiszu nie dała jej najmniejszych szans.

Oprócz Amerykanek, rywalkami Polek w finale będą: Jamajki, Australijki, Botswanki, Nigeryjki, Niemki i Brytyjki. Finał zaplanowano na godzinę 3:11 czasu polskiego.

Bieg można obejrzeć na stronie TVP Sport.

fot. IAAF World Athletics Club


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+