Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Kiedy remont mostu? Wykonawca podał termin


Kilka tygodni temu informowaliśmy o remoncie mostu drogowego we Wronkach. Według komunikatu Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich, przeprawa miała zostać zamknięta z dniem 1 kwietnia, tak jednak się nie stało.

Skierowaliśmy zapytanie do WZDW, z prośbą aby wskazano możliwie najbliższy termin rozpoczęcia prac remontowych. Jak informuje nas Zarząd, wykonawca został zobowiązany do rozpoczęcia prac nie wcześniej niż 2 kwietnia. Według WZDW, nie jest to jednoznaczne z tym, że od razu tego dnia miały rozpocząć się roboty i wprowadzać ruch wahadłowy.
Umowa określa maksymalny czas trwania utrudnień na moście na 70 dni, a termin zakończenia realizacji zadania na 31 lipca. Ponadto, zgodnie z umową, wykonawca ma obowiązek poinformowania nas o wejściu na plac budowy z siedmiodniowym wyprzedzeniem. Dopiero wtedy będą więc znane dokładne terminy obowiązywania tymczasowej organizacji ruchu.odpowiada Kinga Hedrych, zastępca Dyrektora Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Poznaniu

To samo pytanie nasza redakcja skierowała również do wykonawcy remontu – firmy Mosty Kujawy spod Włocławka. Ta odpowiedziała krótko.

Według obecnego harmonogramu zamknięcie nastąpi 9 maja 2017 i będzie trwało przez okres maksymalnie 70 dni.


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+