Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Czeka nas modernizacja ul. Chrobrego


Wronki czeka kolejna duża inwestycja, połączona ze zmianą organizacji ruchu na ważnym węźle komunikacyjnym w mieście. Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich przymierza się do modernizacji kanalizacji deszczowej na ulicy Bolesława Chrobrego.

Nawałnice, nawiedzające Wronki sprawiały, że część ulic w naszym mieście stała pod wodą. Najbardziej „obrywało się” skrzyżowaniu przy Szkole Podstawowej nr 2. Powtarzająca się sytuacja podtopień, wymusiła na władzach miasta rozpoczęcie rozmów z zarządcą drogi na temat ewentualnej modernizacji kanalizacji deszczowej.

Potrzeba modernizacji skrzyżowania ul. Chrobrego i Poznańskiej została wskazana podczas spotkania, które odbyło się w Urzędzie Miasta i Gminy Wronki po ogromnej ulewie w lipcu 2014 roku. Efektem tego spotkania był odpowiedni wniosek skierowany do Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Poznaniu.czytamy na stronie Wronki.pl
W poniedziałek Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich ogłosił przetarg na budowę kanalizacji deszczowej przy ul. Bolesława Chrobrego. Inwestycja zawierać będzie także odtworzenie nawierzchni jezdni po zamontowaniu odpowiedniego odprowadzania deszczówki.

O terminie wykonywania modernizacji będziemy informować na bieżąco. Prace mogą zakończyć się w trzecim kwartale.


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+