Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Chyba zbyt słabo topiliśmy marzannę


Niektórzy mówią, że sam Tomasz Zubilewicz był u niego na praktykach meteorologicznych. My wiemy, że nazywa się Hubert Sierszulski i dba o świadomość pogodową naszych Czytelników. Jakie wieści ma dla nas tym razem?

Tak jak już wspominaliśmy pogoda w ostatnich dniach jest iście jesienna. Nasza redakcja zastanawia się, czy powinniśmy zatopić jeszcze jedną marzannę. Zimno, wietrznie, z przymrozkami, jakby zima nie zrozumiała naszego przekazu. Niestety prognoza na nadchodzące dni nie wróży nam nic dobrego, a wręcz przeciwnie, w ruch mogą nawet pójść skrobaczki do szyb.
Jutrzejszy poranek przywita nas przelotnymi opadami śniegu z deszczem, w późniejszej części dnia będzie padał deszcz, natomiast wieczorem znów opad mieszany. W nocy z wtorku na środę nastąpi spadek temperatury nawet do 0°C, ale jego kulminacja nastąpi między środą a czwartkiem, co w efekcie może sprawić nam czwartkowym porankiem niespodziankę w postaci -3°C na termometrach. Prędkość wiatru w tych dniach może osiągnąć nawet 55 km/h

Wszystkim Czytelnikom, zarówno tym zmotoryzowanym jak i nie, życzymy oczywiście samych ciepłych dni i przyjemnej drogi do pracy.


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+