Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Zderzenie dwóch osobówek w Nowej Wsi


Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku kolizji do jakiej doszło w niedzielę po południu w Nowej Wsi. Na skrzyżowaniu ulic Szamotulskiej i Szkolnej zderzyły się dwie osobówki.

Policja badała okoliczności kolizji dwóch samochodów osobowych w Nowej Wsi. Wskutek uderzenia jeden z pojazdów wjechał w pobliski budynek. Na szczęście w pobliżu nie znajdował się żaden przechodzień. Przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał do szpitala na obserwację kobietę podróżującą samochodem marki Peugeot.
Z ustaleń wynikało, iż mieszkaniec Obrzycka, który kierował samochodem marki Mercedes na oznakowanym skrzyżowaniu nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo pojazdowi marki Peugeot, którym kierowała mieszkanka Wronek. Kierujący byli trzeźwi. Na sprawcę wykroczenia policjanci nałożyli mandat karny.informuje sierż.sztab. Sandra Śrama z KPP Szamotuły

Na miejscu zdarzenia pracowali strażacy z Wronek i Szamotuł, którzy uprzątnęli części samochodu rozrzucone na drodze po zderzeniu. A także kierowali ruchem drogowym. Ruch był prowadzony wahadłowo w tym ważnym węźle komunikacyjnym miasta.


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+