Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Zaginął Tomasz Rogoziński z Wronek


68-latek z Wronek wyszedł z mieszkania w piątek po południu. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego proszone są o kontakt z policją.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tomasz Rogoziński odnaleziony!

Policjanci z Wronek prowadzą poszukiwania zaginionego 68-letniego Tomasza Rogozińskiego. Mężczyzna 10 marca, około godziny 15:00 wyszedł ze swojego mieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Pozostawił swój samochód, najprawdopodobniej udał się na spacer do lasu. Zaginięcie zgłosiła zaniepokojona rodzina.

W dniu zaginięcia, mężczyzna ubrany był w brązowy, zapinany sweter golf, z charakterystycznymi wzorami po jego bokach koloru beżowego. Spodnie dżinsowe koloru niebieskiego, brązowe sportowe buty. Zieloną kurtkę za pośladki, wiązaną w pasie, na myśl przywodzącą ubiór leśniczego. Mężczyzna mierzy 176cm wzrostu, około 90kg wagi, włosy szpakowate. Spacerował samotnie.
Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego mężczyzny proszone są o kontakt z policjantami z Wronek. Można dzwonić pod numer telefonu 997.

fot. Grażyna Kaźmierczak – Wroniecki Bazar (archiwum)


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+