Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Teściowa zamiata, czy odlatuje?


Rozmawiają dwaj koledzy. – Moja rodzina przeżyła ostatnio katastrofę kolejową – Co się stało? – Teściowa przyjechała do nas pociągiem.

Któż z nas nie zna choćby jednego dowcipu o teściowej? Zapewne też wielu z nas dowcipy o tej tematyce choć raz opowiadało. Dziś dzień,  być może dla niektórych jedyny taki w roku, w którym teściowa szczerze się uśmiechnie, słysząc kolejny żart o sobie. Jeśli macie teściową, to zostało jeszcze trochę czasu, aby złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji jej święta, wyrazić szacunek i wdzięczność za jej obecność i zainteresowanie, za pomoc w domu czy opiekę nad wnukami. Dzień Teściowej obchodzimy w Polsce od lat 80. ubiegłego wieku, a jego popularność cały czas rośnie.
A jeśli czasami nachodzi Was nieodparta chęć, żeby ponarzekać na mamusię swojej drugiej połowy, to pamiętajcie, że teściowa jest jedyna i wyjątkowa. Co więcej, jest najlepszą teściową, jaką macie :)

Wszystkim Teściowym składamy życzenia: pogodnych i radosnych dni w rodzinnym gronie. 


5 marca 2017
Łukasz Książek

Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+