Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Kolizja, która mogła skończyć się tragedią


Cztery osoby zostały poszkodowane w kolizji drogowej w Nowym Krakowie. Volkswagen golf na łuku drogi wypadł z jezdni i koziołkował. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Cztery osoby zostały poszkodowane w kolizji na drodze wojewódzkiej nr 182 w Nowym Krakowie. Osobówka z czterema osobami w pojeździe, jadąc w kierunku Piotrowa, wypadła z jezdni i przez kilkanaście metrów ślizgała się po przydrożnej skarpie. Po przekoziołkowaniu samochód zatrzymał się na kołach, troje pasażerów zdołało go opuścić.

W osobówce została jedna z pasażerek, która skarżyła się na ból pleców. Ze względów bezpieczeństwa, osoby towarzyszące zaleciły poszkodowanej, aby ta została w pojeździe i oczekiwała na przyjazd służb ratunkowych.

Przybyli na miejsce zdarzenia strażacy udzielili kobiecie pierwszej pomocy. Po przyjeździe pogotowia ratunkowego, została ona przekazana ratownikom. Na miejscu podjęto decyzję, że nie jest wymagana hospitalizacja uczestników zdarzenia.
Sprawą zajęła się policja. Najprawdopodobniej przyczyną kolizji była nadmierna prędkość pojazdu przy śliskiej nawierzchni jezdni. Na czas trwania akcji ratowniczej, ruch prowadzony był wahadłowo.


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+