Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Sprawca wypadku na Mickiewicza zatrzymany


Wczoraj pisaliśmy o tragicznym wypadku, do którego doszło na ulicy Mickiewicza. Z powodu braku świadków policja miała problemy z ustaleniem okoliczności zdarzenia. Prawdopodobnie w znalezieniu sprawcy pomógł monitoring z pobliskiego przedsiębiorstwa. Kierowca ciężarówki został wczoraj zatrzymany.

Czytaj także: Tragedia na ulicy Mickiewicza – policja poszukuje świadków

Policyjne ustalenia wskazują, że mieszkanka Wronek znajdowała się na chodniku i została potrącona przez ciężarówkę. Kierowca odjechał z miejsca zdarzenia.
Sprawca wypadku, 56-letni mieszkaniec gminy Ostroróg, został zatrzymany wczoraj. Twierdził, że nie zdawał sobie sprawy, że potrącił kobietę. Myślał, że wjechał w wyrwę w drodze. Kierowca wyjeżdżał z terenu pobliskiej firmy, podkreślał, że nie jechał z dużą prędkością. Mężczyzna był trzeźwy, jest podejrzewany o spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Za to przestępstwo polskie prawo przewiduje do ośmiu lat więzienia.informuje oficer prasowa sierż. sztab. Sandra Chuda.

 

 


Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+