Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Na Rynku zmarł mężczyzna 


Do tragicznego zdarzenia doszło dziś rano na wronieckim Rynku. Obywatel Ukrainy w wieku około 50 lat, zasłabł i niestety, mimo długotrwałej reanimacji, zmarł.

Jak informuje nas st. sierż. Sandra Chuda z KPP Szamotuły trwa ustalanie okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło na wronieckim Rynku.
Według uzyskanych przez nas informacji przybyły lekarz Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, po długotrwałej reanimacji, stwierdził zgon około 50-letniego obywatela Ukrainy. Nie jest znana przyczyna śmierci mężczyzny.

Służby ratunkowe, w tym OSP Wronki i PSP Szamotuły, zostały zadysponowane do pomocy przy reanimacji oraz zabezpieczenia lądowiska dla Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Po stwierdzeniu przez lekarza zgonu, strażacy wraz z policją zabezpieczyli miejsce zdarzenia. W celu zbadania okoliczności śmierci mężczyzny zaangażowano funkcjonariuszy wydziału kryminalistyki.


Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+