Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Uwaga na oblodzenie!


Uwaga, na drogach pojawi się oblodzenie, które pogorszy możliwość panowania nad samochodem oraz chodzenie po chodniku. Prosimy o szczególną ostrożność.

Jak informuje nas IMGW wieczorem i w nocy z 4 na 5 stycznia, w województwie wielkopolskim może pojawić się oblodzenie na chodnikach i drogach, co znacznie pogorszy warunki drogowe. Będzie to spowodowane spadkiem temperatury poniżej zera, plusowe temperatury zobaczymy najprawdopodobniej dopiero w poniedziałek 9.01.

Spadek temperatury poniżej 0°C zacznie się od 19:00-21:00 tym samym po obfitych opadach, występujących przez ostatnią dobę (na godz. 08:00 było ponad 10mm deszczu) warunki na drogach mogą być bardzo utrudnione, może być bardzo ślisko.informuje Hubert Sierszulski z Szamotulskich Łowców Burz

Dobra wiadomość jest taka, że wiatr od jutra będzie tracił na sile. Mimo to jeszcze do soboty będzie znacznie zaniżał temperaturę odczuwalną i tym samym odczucie chłodu podczas mrozu będzie powodowało poczucie dyskomfortu.

Prognozowane temperatury:
Środa noc – -5°C (odczuwalna -12°C)
Czwartek dzień – -3°C (odczuwalna -10°C)
Czwartek noc – -8°C (odczuwalna -15°C)
Piątek dzień – -3°C (odczuwalna -9°C)
Piątek noc – -10°C (odczuwalna -13°C)


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+