Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Potrzebna była interwencja śmigłowca


Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło w niedzielę w Dobrojewie. Niezbędna była interwencja Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do wypadku doszło na wyjeździe z Dobrojewa w kierunku skrzyżowania w Wierzchocinie. Kierujący oplem zafirą, jadący na częściowo ośnieżonej drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Kierowca pojazdu jak i pasażer zostali w nim uwięzioni.
Z Ostroroga nadjechała straż pożarna, która, jako pierwsza służba ratunkowa obecna na miejscu zdarzenia, przystąpiła do akcji uwalniania kierowcy i 15-letniego pasażera. Wkrótce dotarła karetka pogotowia oraz strażacy z Wronek i Szamotuł, którzy pomogli wyciągnąć mężczyznę z wraku pojazdu.

Przybyłe na miejsce wypadku Lotnicze Pogotowie Ratunkowe zabrało kierowcę samochodu do szpitala w Poznaniu. Natomiast dziecko trafiło do lecznicy w Szamotułach. Przyczyny wypadku bada szamotulska drogówka.

fot. OSP Wronki


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+