Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018


 


Zderzenie trzech aut w Ćmachowie


W środę rano na skrzyżowaniu niedaleko Ćmachowa doszło do zderzenia trzech pojazdów. Jedna osoba została przewieziona do szpitala, trzy osoby uczestniczące w kolizji nie odniosły obrażeń.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu w Ćmachowie w ciągu drogi wojewódzkiej 182. W kolizji brały udział trzy samochody, w których podróżowały cztery osoby. Siła zderzenia była tak duża, że przewróciła pojazd marki Volkswagen T4 na bok. Najgroźniejsze obrażenia odniósł kierujący mercedesem vito, niezbędna była hospitalizacja.

Po dojechaniu na miejsce zdarzenia zastępów straży pożarnej, zastano trzy samochody dostawcze po kolizji na drodze, jeden z nich leżał na poboczu drogi na boku, wszystkie osoby opuściły pojazdy same, jedna osoba wymagała pomocy medycznej, której udzielili jej strażacy i zabezpieczyli w samochodzie OSP Wronki do czasu przyjazdu Zespołu Ratownictwa Medycznego.informuje Stefan Kaszkowiak z OSP Wronki

Droga była na czas działań ratowniczych zablokowana w obu kierunkach, policja zarządzała ruchem. Służby ratunkowe zdołały udrożnić przejazd, pojazdy zostały zepchnięte, a także posprzątano drobne kawałki pojazdów, powstałe w wyniku zderzenia i zneutralizowano rozlane płyny.


Komentarze

Most zamknięty jest już przez:

53 dni 6 godzin 19 minut 36 sekund

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+