Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018


 


Pożar styropianu na terenie Samsunga


Sześć zastępów straży pożarnej uczestniczyło w akcji gaśniczej na terenie firmy Samsung. Zapalił się styropian wewnątrz hali produkującej to tworzywo.

Pożar wybuchł około godziny 16:30. Na miejscu pracowało około 30 osób, które opuściły obiekt zaraz po uruchomieniu alarmu. Automatycznie zadziałał system przeciwpożarowy, który zdławił ogień i nie dopuścił do jego rozprzestrzenienia.

Po przyjeździe pierwszych zastępów staży pożarnej, ratownicy weszli do pomieszczenia w aparatach chroniących drogi oddechowe i sprawdzili wnętrze budynku, aby upewnić się, czy w środku nikt nie został i czy nie ma zarzewi ognia w innych miejscach. W tym czasie dwóch pracowników znalazło się pod opieką strażaków, pomoc głównie polegała na poddaniu tych osób tlenoterapii.

Kolejne zastępy straży pożarnej przybyłe na miejsce dokładniej sprawdziły teren objęty działaniami ratowniczymi, m.in. przy pomocy kamery termowizyjnej, a także przewietrzono zadymione pomieszczenie.


Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+