Błękitni grają dalej

W rozegranym w środę spotkaniu Okręgowego Pucharu Polski Błękitni Wronki pokonali w derbach Czarnych Wróblewo 2-1. Kolejnym rywalem wronczan w OPP będzie Sparta Szamotuły.

Dla obu drużyn było to pierwsze spotkanie w tegorocznej edycji Okręgowego Pucharu Polski. Wszystkie bramki dla Błękitnych padły w pierwszych 45 minutach za sprawą Arkadiusza Kaczmarka. Czarni zdołali odpowiedzieć tylko jednym trafieniem, na kilka minut przed końcem spotkania, rzut karny na bramkę zamienił Tomasz Majer.

Błękitni w 1/16 finału spotkają się z szamotulską Spartą, która pokonała Sokoła Pniewy 5:3. Zwycięzca tej pary zmierzy się w kolejnej rundzie z wygranym pojedynku Zieloni Gaj Mały – Orły Pniewy. Spotkanie odbędzie się najprawdopodobniej 19 października.