Bank Spółdzielczy we Wronkach - Konto za złotówkę

Krajobraz po kolejnej ulewie


To już kolejny wieczór, w którym strażacy z naszej gminy musieli radzić sobie z zalanymi ulicami i podtopieniami.

Pierwsze wyjazdy alarmowe rozpoczęły się po godzinie 20.30. Strażacy otrzymali informacje o zalanych posesjach i piwnicach na Placu Wolności, Towarowej i Cienistej. Wkrótce lawinowo zaczęły spływać kolejne zgłoszenia, wodę trzeba było wypompowywać z piwnic na osiedlu Staszica i ulicy Poznańskiej, spod wiaduktu na ulicy Powstańców Wlkp. Problemy ze skutkami ulewnego deszczu miały także ulice Górna i Czereśniowa oraz wronieckie fabryki.

W działaniach brały udział 4 zastępy OSP Wronki oraz zastępy OSP Amica, OSP Lubowo, OSP Wartosław, OSP Chojno i OSP Samołęż. Strażacy do swoich jednostek wrócili po północy. To kolejny przykład sprawnego działania prowadzonego wspólnie przez jednostki z naszej gminy.

Choć prognozy nadal przewidują obfite deszcze w naszym rejonie, miejmy nadzieję, że będzie to spokojna noc dla mieszkańców gminy Wronki.

 


Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Sonda

Gdzie powinna powstać nowa szkoła?

  • Osiedle Borek (28%, 19 Votes)
  • Osiedle Zamość / Trynka (26%, 18 Votes)
  • Teren po Mączkarni (23%, 16 Votes)
  • Nowa Wieś (23%, 16 Votes)

Total Voters: 69

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+