Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Piknik naukowy


We wtorek 7 czerwca br. na terenie Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Nowej Wsi odbędzie się Piknik Naukowy pod hasłem: ,,Razem odkrywamy świat”.

Wśród atrakcji pikniku organizatorzy zaplanowali: Wystawę ,,Eksperymentuj” z Centrum Nauki Kopernik z Warszawy – 15 interaktywnych eksponatów, z którymi można eksperymentować. Warsztaty z robotyki, pokazy chemiczne i laboratoria, prowadzone przez Małego Inżyniera z Poznania oraz Planetarium Nieba Północnego z Torunia. Ponadto gry i zabawy sportowe, bańkowanie, smaczny poczęstunek i wiele innych atrakcji.
Początek pikniku o godz. 8:00 na boisku szkolnym – rozpocznie go pokaz chemiczny przygotowany przez ,,Małego Inżyniera”. O godz. 8:30 otwarcie wystawy CNK – eksponaty będą udostępnione do godz. 14:30. W trakcie pikniku seanse w ,,kuli” – planetarium.

Już dzisiaj serdecznie zapraszam na Piknik Naukowy. Myślę, że będzie to ciekawe przedsięwzięcie, inne niż dotychczasowe nasze festyny, rozwijające pasje i zainteresowania uczniów – poruszające umysł.zachęca dyrektor Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi, Anna Sarbak


6 czerwca 2016
Zuzanna Mikołajczak-Książek

Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+