Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Kultura chrześcijańska we Wronkach


Franciszkanie z Wronek zapraszają na kolejne Dni Kultury Chrześcijańskiej. Jak sama nazwa wskazuje, będzie to czas bogatych doświadczeń kulturalnych i duchowych.

Dni Kultury Chrześcijańskiej odbywają się we Wronkach od ponad 20 lat. Zawsze starano się, aby spotkania i koncerty, odbywające się w ramach Dni, były na najwyższym poziomie. Jest to okazja do posłuchania interesujących wykładów, spojrzenia na sztukę jako formę ewangelizacji oraz wspólnego spędzenia czasu. W tym roku Dni zainauguruje koncert zespołu Cordis Novi, promujący nową płytę „Wiem, że mnie kochasz”. Będzie również okazja do zobaczenia sztuki „Posłaniec” w wykonaniu poznańskiego Duszpasterstwa Akademickiego Plus. W program Dni została wpisana uroczysta eucharystia neoprezbiterów, którzy kilkanaście dni temu przyjęli w Poznaniu święcenia kapłańskie. Odbędzie się również wykład o asyryjskich chrześcijanach i tradycyjny piknik franciszkański. Szczegółowe informacje znajdziecie na plakacie poniżej.

dni kultury2016


Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+