Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Apteka Centrum Zdrowia [ART.SPONSOROWANY]


Z początkiem kwietnia we Wronkach swoje kolejne otwarcie w powiecie szamotulskim zanotowała Apteka Centrum Zdrowia.
Placówka zlokalizowana jest na Placu Wolności 1, otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 8 -20 oraz w soboty 8-16.

Apteka prowadzi bezpłatny program opieki farmaceutycznej. Jego celem jest wspieranie pacjentów w ich codziennym leczeniu, udzielanie często niezbędnych porad dotyczących właściwego dawkowania leków jak i wyjaśnianie porad dotyczących właściwej farmakoterapii podnosząc ich komfort leczenia. W jego ramach prowadzone są profilaktyczne badania takie, jak pomiar ciśnienia krwi. Profesjonalny personel apteki pomoże zadbać o regularne badania, a prowadzona historia zakupów leków może przysłużyć się w kontaktach lekarz – pacjent – aptekarz.

Dla dzieci pojawiających się w aptece, dostępny jest kącik najmłodszych, w którym mogą zająć się sobą, w czasie gdy ich opiekunowie realizują recepty oraz dokonują zakupów. Apteki „Centrum Zdrowia” to rodzinna sieć z polskim kapitałem i o polskich korzeniach funkcjonująca z powodzeniem na rynku od ponad 20 lat.


26 maja 2016
Radosław Grajewski

Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+