Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Wręczono odznaczenia wronieckim policjantom


St. sierż Robert Wasik i asp. sztab. Krzysztof Wolski odznaczeni Krzyżem Zasługi, który został nadany przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudę. Policjanci uratowali 65-letniego mieszkańca Wronek, narażając własne życie.

18 lutego w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji odbyła się uroczystość, w czasie której Minister Mariusz Błaszczak odznaczył 22 policjantów, w tym st. sierż. Roberta Wasika i asp. sztab. Krzysztofa Wolskiego, który odznaczenie odbierze osobiście po powrocie z misji pokojowej Unii Europejskiej w Kosowie.

Minister Mariusz Błaszczak podczas uroczystości stwierdził, że postawa policjantów zasługuje na najwyższe uznanie oraz że spełnili swój obowiązek służenia drugiemu człowiekowi w sytuacjach, które mogą zagrażać życiu.

Policjanci wronieckiego Komisariatu Policji 27 czerwca ubiegłego roku wyciągnęli z nurtu rzeki 65-letniego mężczyznę, który usiłował popełnić samobójstwo.


Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+