Amica - granty

Urzędnicza interwencja na piątkę z plusem


Urzędnicy nie mają dobrej opinii, najczęściej, gdy musimy wybrać się do Urzędu odwlekamy to w czasie, bo odstraszają nas dokumenty, które musimy wypełniać, wszystko wydaje się skomplikowane. No i do tego kontakt z urzędnikami, którzy rzadko witają petentów z uśmiechem.

Okazuje się, że we wronieckim Urzędzie jest zupełnie inaczej. Jedna z naszych Czytelniczek była rozczarowana działaniem firmy, która odbiera opakowania szklane. Pomimo tego, że dwukrotnie wystawiała przed posesję odpowiedni worek, firma nie odebrała śmieci w wyznaczonym terminie. Czytelniczka postanowiła zainterweniować we wronieckim magistracie. Sprawą zajął się Paweł Cypel.

Pół godziny po rozmowie z panem Cyplem, pod mój dom podjechała śmieciarka i zabrała opakowania szklane, co więcej kilkanaście minut później pracownik Urzędu osobiście sprawdził, czy firma wywiązała się z zadania. Jestem pod ogromnym wrażeniem tak szybkiej interwencji, to pozwala wierzyć, że nasz Urząd może być przykładem dla innych.relacjonuje nasza Czytelniczka

W czasie, kiedy większość z nas lubi narzekać, warto podkreślać, że dobre i szybkie interwencje urzędnicze mają miejsce we Wronkach. Takie z pozoru drobne sprawy dają mieszkańcom poczucie, że ktoś ich słucha i reaguje, gdy potrzebują pomocy. Mamy nadzieję, że pozostali urzędnicy będą brać przykład ze swojego kolegi.

 


Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Sonda

Gdzie powinna powstać nowa szkoła?

  • Osiedle Borek (28%, 19 Votes)
  • Osiedle Zamość / Trynka (26%, 18 Votes)
  • Teren po Mączkarni (23%, 16 Votes)
  • Nowa Wieś (23%, 16 Votes)

Total Voters: 69

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy