Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Dzień dobry Wronki!


Czy aby nie za wcześnie dziś wstaliście? Oczywiście jeśli nie obchodzicie Popielca w tradycyjny sposób, to pytanie może być bezzasadne.

Jeśli zdarza Wam się jednak chodzić od czasu do czasu do kościoła lub choćby dla tradycji zachowywać dziś post ścisły, a nie musieliście wstać rano do pracy, to może warto było poleżeć ciut dłużej. Zjeść śniadanie około południa, obiad przy Teleexpresie i kolację po wieczornej pogodzie, i da się przeżyć. Dla katolików jest to szczególny dzień, w którym najprościej mówiąc, każdy może podjąć wyzwanie stania się lepszym człowiekiem. Miejmy nadzieję, że jak najwięcej ludzi sprosta takiemu wyzwaniu. Niezależnie od tego, jakiego jest wyznania i jaki ma światopogląd. A i pamiętajcie, żeby iść do fryzjera. Na wystylizowanej fryzurze popiół nasypany przez kapłana daje lepszy kontrast. Godziny mszy świętych jak zawsze znajdziecie TUTAJ. Okres Wielkiego Postu przywita nas pochmurną pogodą i to by było na tyle w temacie warunków atmosferycznych. Dodam tylko, że temperatura nadal w plusie, kilka stopni nad zerem.

W 41. dniu roku swoje święto mają Elwira, Jacek, Jacenty i Scholastyka. Tylko nie mówcie, że nie słyszeliście o Scholastyce. Założę się za to, że są wśród Was osoby, które słyszały o Metallice. Dokładnie 29 lat temu w Katowickim Spodku odbył się pierwszy polski koncert tego zespołu. Chodzą słuchy, że byli na nim też fani z Wronek, biletu nie widziałem, ale mówili, że było… że koncert się udał. Pozostając w tematyce muzycznej, warto wspomnieć, że swoje 49. urodziny obchodzi dziś Renata Przemyk, urodzona w Bielsku-Białej piosenkarka. Głównie znana szerszemu gronu słuchaczy z piosenki „Babę zesłał Bóg”, ale na swoim koncie ma wiele innych utworów, choćby TAKI.

Wszystkim świętującym swoje imieniny i urodziny życzymy wszystkiego najlepszego. I nie martwcie się, w przyszłym roku o tej porze będzie jeszcze karnawał. Do przeczytania.

kartka_z_kalendarza_10.02


Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+