Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Batoniki nadziewane plastikiem


Jak informuje Radio Zet Koncern Mars wycofuje swoje produkty z polskich sklepów. Powodem jest znalezienie kawałka plastiku w jednym z batonów.

Słodycze Koncernu Mars: batoniki Mars, Snickers, Milky Way oraz cukierki Celebrations zostaną wycofane ze sklepów w 55 krajach. Cała akcja została zapoczątkowana przez skargę jednej z niemieckich klientek, która znalazła w batoniku kawałki tworzyw sztucznych. Koncern wydał również ostrzeżenie, że nie należy spożywać już zakupionych produktów, których daty ważności mieszczą się w przedziale od 19 czerwca 2016 roku do 8 stycznia 2017 roku.

Polskich konsumentów uspokaja rzecznik koncernu w naszym kraju Karolina Kowalczyk. Informuje ona, że sklepów znikną tylko słodycze wyprodukowane w holenderskiej fabryce i że będzie to niewielka ilość, ponieważ większość batoników, które znalazły się na polskich półkach, pochodzi z Janaszówka pod Sochaczewem.


23 lutego 2016
Zuzanna Mikołajczak-Książek

Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+