Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Wieści z Talinna – Ada pobiegnie jutro


Jutro rano czekają nas emocje związane z występem, pochodzącej z Wronek, Adrianny Janowicz. Biegaczka reprezentować będzie Polskę w sztafecie 4x400m na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w estońskim Talinnie.

 

Jutro o 10:20 czasu polskiego pobiegnę w eliminacjach sztafety 4x400m jako trzecia. Biegamy w pierwszej serii, a do finału awansują bezpośrednio pierwsze trzy sztafety każdej serii oraz pozostałe dwie najszybsze. Proszę o mocne trzymanie kciuków!informuje nas Adrianna Janowicz

Młodzieżowe Mistrzostwa Europy do lat 23 w stolicy Estonii potrwają do niedzieli. Tego dnia odbędzie się też finał kobiecej sztafety. Miejmy nadzieję, że z udziałem Reprezentancji Polski oraz Adrianny. Wyniki można śledzić na stronie http://www.european-athletics.org. Trzymamy kciuki!

AKTUALIZACJA 10.07.2015 godz. 21.20

Ada Janowicz poinformowała nas, że eliminacje zostały odwołane, zostało 8 sztafet, więc nasza reprezentacja automatycznie awansowała do niedzielnego finału.


Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+