Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

PIOCH na plaży – koncert


Ponad dwie godziny gitarowego grania, wyjątkowa sceneria, entuzjastyczna publiczność – tak w skrócie można opisać sobotni koncert zespołu „Pioch” na plaży w Chojnie.

To był wyjątkowy wieczór, drugi koncert zespołu „Pioch” odbył się 18 lipca nad brzegiem Jeziora Radziszewskiego i zgromadził nie tylko wiernych przyjaciół kapeli, ale także fanów rockowego grania, którzy chcieli po prostu posłuchać dobrej muzyki.

Choć to dopiero drugi publiczny występ „Piochu”, w czasie koncertu słuchacze odważnie śpiewali kawałki, które już można nazwać hitami zespołu. Publiczność pokochała „Bombonierkę”, „Niewygodę”, nastrojowe „Złote Bramy”, a przy pozytywnym „Country” większość ruszyła do tańca.

Całe wydarzenie było kulturalnym strzałem w dziesiątkę. Piękne miejsce, świetna muzyka i wspaniali ludzie stworzyli niepowtarzalną atmosferę. Tego wieczoru spełniły się marzenia wielu osób o tym, żeby plaża w Chojnie stała się czymś więcej niż tylko miejscem,  w którym mieszkańcy naszego powiatu dbają o swoją opaleniznę.

Wiele też osób miało okazję spotkać się ze swoimi znajomymi nawet po kilku latach. Po koncercie najwierniejsi fani zespołu pozostali na małe jamsession, oczywiście bez prądu.

Muzycy z zespołu PIOCH udowodnili, że w tym uroczym miejscu można zorganizować kulturalne wydarzenie bez dużych nakładów finansowych. Podobnie jak zgromadzona w sobotni wieczór nad Jeziorem Radziszewskim publiczność, mamy nadzieję, że to nie ostatni taki koncert na plaży w Chojnie.

Poniżej umieszczamy link do facebookowej strony zespołu.

PIOCH 

Zapraszamy również do obejrzenia obszernej fotogalerii:

pioch_chojno

 

 


26 lipca 2015
Zuzanna Mikołajczak-Książek

Komentarze

Most zamknięty jest już przez:

54 dni 21 godzin 37 sekund

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+