Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Ada Janowicz wicemistrzynią Europy!


Kobieca Młodzieżowa Reprezentacja Polski wywalczyła w Talinnie srebrny medal. Polkom w składzie Curyło, Dąbrowska, Janowicz, Wyciszkiewicz do złota zabrakło bardzo niewiele.

Początkowo Polki miały pobiec w eliminacjach, jednak konkurencja „wykruszyła się” i ten etap rywalizacji okazał się niepotrzebny. Złoty skład z Mistrzostw Europy Juniorów w Rieti – Małgorzata Curyło, Martyna Dąbrowska, Adrianna Janowicz, Patrycja Wyciszkiewicz – uzyskały czas 3:30.24. Na ostatniej prostej walkę o złoto Wyciszkiewicz stoczyła z Brytyjką Kirsten Mcaslan. Zawodniczki z Wysp Brytyjskich złoto okrasiły czasem 3:30.07.

Pochodząca z Wronek Janowicz dała bardzo dobrą zmianę. Jej gonitwa, pozwoliła wyciągnąć Polską Reprezentację z czwartego, na drugie miejsce. Biegnąca jako ostatnia Patrycja Wyciszkiewicz wykorzystała dobry bieg swojej koleżanki i do ostatnich metrów walczyły z Brytyjką o złoto. Cały bieg można obejrzeć w tym miejscu.


Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+