Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Zielone światło dla budowy szkoły marzeń


21 maja 2015 roku, na posiedzeniu Komisji Kultury, Oświaty i Spraw społecznych  Wronieckiej rady,  skierowano do burmistrza  Wronek wniosek o zabezpieczenie środków w budżecie gminy na rozplanowanie nowoczesnego kompleksu szkolnego na terenie gminny Wronki.

 

W debacie wzięli udział także rodzice dzieci z gminnych placówek szkolnych oraz  przedszkolnych. Jednomyślnie uznano ,że problem bazy szkolnej i sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 we Wronkach i Szkoły podstawowej w Nowej wsi,  można rozwiązać tylko w jeden sposób budując nowe obiekty sportowo-rekreacyjne. Na podstawie dokumentacji określone zostanie najkorzystniejsza forma oraz lokalizacja Wronieckiej „Szkoły Marzeń” Jak dowiedziałem się nie można na razie rozmawiać o żadnych szczegółach szkoły marzeń ponieważ Komisja Kultury, Oświaty i Spraw Społecznych Rady Miasta i Gminy Wronki póki co złożyła jedynie wniosek o zabezpieczenie w budżecie środków na szczegółową analizę możliwych rozwiązań szkoły marzeń.

 

 


16 maja 2015
Jakub Maciejewski

Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+