mojeWronki.pl | TSA – mocne uderzenie na początek Dni Wronek
Bank Spółdzielczy we Wronkach - Konto za złotówkę

TSA – mocne uderzenie na początek Dni Wronek


Wielkie gwiazdy są… punktualne! Gdy wybiła godzina 21.00 w Olszynkach i okolicy rozległ się charakterystyczny głos Marka Piekarczyka – wokalisty kultowego rockowego zespołu TSA.

Każdy, kto choć raz miał okazję usłyszeć TSA na żywo, wiedział, że może spodziewać się widowiska muzycznego na najwyższym poziomie. Z resztą nie mogłoby być inaczej, jeśli na jednej scenie spotykają się doskonali muzycy tacy jak Marek Kapłon (perkusja), Stefan Machel (gitara), Janusz Niekrasz (bass), Andrzej Nowak (gitara) i charyzmatyczny wokalista – Marek Piekarczyk.

Piekarczyk zachwyca nie tylko głosem, ale także umiejętnością nawiązania kontaktu z publicznością oraz wprowadzenia na scenę odrobiny teatralności. W czasie występu całego zespołu było widać wieloletnie doświadczenie w koncertowaniu.

Wokalista TSA wielokrotnie w czasie koncertu podkreślał, że cieszy się z możliwości grania dla wronieckiej publiczności.

Niektórzy myślą, że życie toczy się tylko tam, gdzieś daleko, a ono przecież tutaj też jest piękne. Cieszymy się, że dzięki muzyce możemy docierać do takich miejsc jak Wronki.

Po tych słowach dla obecnej w Olszynkach publiczności TSA zadedykowało piosenkę „Alien”, której słowa I to mnie jakoś tutaj trzyma/Już tylko ciebie mam/Nie wolno ci odejść teraz stąd/Już tylko ciebie mam… zaśpiewali wraz z zespołem wszyscy fani. Wyjątkowy muzyczny wieczór Marek Piekarczyk zakończył słowami:

To przyjemność dla was grać, mamy nadzieję, że jeszcze będziemy mieli okazję tutaj przyjechać.

My również liczymy na to, że takie gwiazdy jak TSA będą często gościć w naszym mieście. Warto podkreślić, że członkowie zespołu pochwalili wroniecką publiczność oraz organizację całego wydarzenia.

FOTOGALERIA


2 maja 2015
Zuzanna Mikołajczak-Książek

Komentarze

Dni Wronek 2018
Dni Wronek 2018
Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Sonda

Gdzie powinna powstać nowa szkoła?

  • Osiedle Borek (28%, 19 Votes)
  • Osiedle Zamość / Trynka (26%, 18 Votes)
  • Teren po Mączkarni (23%, 16 Votes)
  • Nowa Wieś (23%, 16 Votes)

Total Voters: 69

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+