Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Redakcja portalu na Dniach Wronek


2 maja wszyscy redaktorzy portalu mojeWronki.pl spotkali się z Czytelnikami w Olszynkach w czasie Dni Wronek.

Biały namiot z logiem portalu stworzył przestrzeń dla mobilnej redakcji. Wszyscy, którzy odwiedzili nas tego dnia mieli okazję poznać redaktorów, zapytać o to jak wygląda działalność portalu „od kuchni”, jak wygląda nasza praca, a przede wszystkim dowiedzieć się, że każdy z nas tworzy portal dla dobra społecznego, bo poza satysfakcją nie mamy z niego żadnych dochodów. Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy gadżety z naszym logiem, największą radość najmłodszym sprawiły balony oraz kredki. Na nieco starszych czekały zestawy „małego dziennikarza” – notes i długopis. A szczególną popularnością cieszyły się srebrne odblaski. Na wiernych przyjaciół redakcji czekały upominki i całe pakiety gadżetów.

Szczególne podziękowania należą się strażakom z OSP Wronki – Bartkowi Hodrychowi i Mikołajowi Kaczmarkowi – którzy tak rozreklamowali nasz namiot, że redaktorzy nie nadążali z przygotowywaniem balonów. Nieoceniona była również pomoc Kamila Frąckowiaka, który zaskoczył nas swoim zaangażowaniem.

Dziękujemy Wam za to, że jesteście, że zechcieliście nas odwiedzić i porozmawiać. Za każdą uwagę i pochwałę, dzięki Wam możemy stawać się coraz lepsi. Pamiętajcie, jesteśmy dla Was!

Kliknij na zdjęcie, aby przejść do fotogalerii.
redakcja-mojewronki2


13 maja 2015
Zuzanna Mikołajczak-Książek

Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+