Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Finał XII edycji Konkursu Literackiego


W piątek 15 maja 2015 roku w Kinoteatrze Gwiazda o godzinie 10:00 odbędzie się XII  finał Konkursu Literackiego dla młodzieży.

Uczniowie z powiatu szamotulskiego mieli w tej edycji napisać własną oryginalną wersję legendy o powstaniu swojego miasta lub wsi, uczestnicy będą oceniani w 3 kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazjum i liceum. Zmagania tych wszystkich młodych ludzi nagrodzi jury, które wręczy im 3 nagrody : Złotą Wronę, Srebrną Wronę i Brązową Wronę oraz wyróżnienia. Osoby, które znajdą się w jury to: Domicylla Sierszchuła-Filipowska – instruktor Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu, Anna Kokot – dziennikarka, krytyk literacki, Jerzy Grupiński – poeta, członek Stowarzyszenia Pisarzy Polskich.

Na zakończenie finału XII edycji Konkursu Literackiego odbędzie się występ zespołu poezji śpiewanej Piotra Dehra. Serdecznie zapraszamy na tę uroczystość! (Wstęp wolny)

Jakub Maciejewski

15.05.14_wrona


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+