mojeWronki.pl | Brąz dla „Dziewiątki-Amica”
Bank Spółdzielczy we Wronkach - Konto za złotówkę

Brąz dla „Dziewiątki-Amica”


Tydzień po zdobyciu brązowego medalu przez panów w Drużynowych Mistrzostwach Polski, drużyna kobiet powtórzyła wynik na turnieju finałowym w Pucku.

Kobiety zaskoczyły wronczan wynikiem końcowym, należy się cieszyć z kolejnej imprezy mistrzowskiej, na której zdobyliśmy kolejny medal. Jest to już 9 krążek Mistrzostw Polski w 2015 r.W sobotę nasza drużyna rozgrywała mecz półfinałowy z Polonią 1912 Leszno. Drużyny znają się świetnie każda z drużyn potrafi wyjść zwycięsko, a mecz na neutralnym gruncie tylko to pokazał, gdyż każdy pojedynek  tego meczu kończył się remisem 2:2. W pozostałych pojedynkach zabrakło  skuteczności oraz odrobiny szczęścia. Końcowy wynik meczu to 4:1 dla Polonii. Mecz, który odbył się w niedzielę rano z Czarną Kulą Poznań, która swój półfinał zmarnowała, przegrywając  z Dęblinami Gdańsk. Nieoczekiwanie na poznanianki, które weszły do turnieju finałowego czekał trudny rywal walka o medal miała nie być łatwa.

W pierwszym bloku Marta Duszyńska rywalizowała z Dorotą Kopańską. Pierwszy set na remis, a drugi przegrany przez Martę spowodował zmianę. Do gry weszła Kasia Mroczkiewicz. Niestety kolejny set znów przegrany i już wiadomo, że pierwszy punkt ląduje na koncie Czarnej Kuli. Całe szczęście równolegle świetną partię rozgrywa Sylwia Machniewska, która przegrywa tylko jednego seta, zdobywa punkt i uzyskuje najlepszy wynik meczu 564 – co daje po pierwszym bloku meczu wynik 1:1 i 33 kręgle przewagi.

 

W tym sezonie na brązowy medal zapracowały: Natalia Skrzypczak-Bączkiewicz, Julia Brodziszewska, Marta Duszyńska, Patrycja Grzelak, Sylwia Machniewska, Katarzyna Mroczkiewicz, Iwona Pacholczyk oraz Anna Piotrowska, nie można też pominąć pana Roman Bączkiewicza, który pomagał w większości meczów naszej drużyny, dziękujemy bardzo!


Komentarze

Dni Wronek 2018
Dni Wronek 2018
Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Sonda

Gdzie powinna powstać nowa szkoła?

  • Osiedle Borek (28%, 19 Votes)
  • Osiedle Zamość / Trynka (26%, 18 Votes)
  • Teren po Mączkarni (23%, 16 Votes)
  • Nowa Wieś (23%, 16 Votes)

Total Voters: 69

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+