Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Dwoje rannych w dwóch zdarzeniach


W poniedziałek i w czwartek we Wronkach doszło do dwóch zdarzeń drogowych w wyniku którego do szpitala trafiły dwie osoby. Sprawę wyjaśniają policjanci z Wronek.

W czwartek godziny 14:00, policjanci z Komisariatu Policji we Wronkach interweniowali w związku z kolizją drogową do której doszło we Wronkach na ulicy Sierakowskiej.
„Funkcjonariusze ustalili przebieg zdarzenia. Z ustaleń wynikało, iż 91-letni wronczanin, który kierował motorowerem marki Keeway wyjeżdżając z terenu posesji na drogę główną nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem marki Ford. Kierujący motorowerem został przewieziony do szpitala – doznał złamania kości udowej.”– komentuje sprawę dla naszego portalu st. sierż. Sandra Śrama z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach.

Policjanci sprawdzili również stan trzeźwości uczestników zdarzenia – byli trzeźwi. Kierujący motorowerem został ukarany mandatem karnym.

Do kolejnego zdarzenia doszło wczoraj około godziny 17:00 we Wronkach na ulicy Morelowej. Miejsce zdarzenia zabezpieczali policjanci z Wronek. Zdarzenie obsługiwali funkcjonariusze z szamotulskiej drogówki.
„Ze wstępnych ustaleń wynika, iż do zderzenia pojazdów doszło w trakcie wyprzedzania kierującego motorowerem marki Simson przez kierującego fiatem ducato. W wyniku zdarzenia 63-letni mieszkaniec Wronek, który kierował motorowerem trafił do szpitala. Doznał urazu barku, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierującemu fiatem nic się nie stało. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości uczestników zdarzenia – byli trzeźwi.„- odpowiada oficer prasowy szamotulskiej policji.


29 kwietnia 2014
Redakcja

Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+