Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

SP Nowa Wieś: "Sukcesy naszych uczniów"


Dnia 20 stycznia 2014r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Indywidualnych Mistrzostwach Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych Miasta i Gminy Wronki oraz Mistrzostwach Szkół Powiatu Szamotulskiego. Udział w zawodach naszej czwórki zakończył się sukcesem.

W kategorii Młodziczki do 10 lat Magdalena Tomaszewska z kl. II zdobyła złoty medal , a jej koleżanka Weronika Woźniak srebrny. Wśród Młodzików do 10 lat – I miejsce zajął Dawid Mamet . Natomiast ich starsza koleżanka z klasy V – Joanna Gorąca zajęła II miejsce w kategorii Młodziczki do 13 lat. Gratulujemy wspaniałych sukcesów!

Anna Sarbak,
SP Nowa Wieś


22 stycznia 2014
Redakcja

Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+