Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

SP Nowa Wieś: "Głosujmy!"


Od listopada nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskim Konkursie pt. „Tona książek do rozdania”. Każdy uczeń, rodzic, dziadek… lub sympatyk może zagłosować na naszą szkołę. Głosowanie trwa od listopada do 31 marca br. Obecnie jesteśmy na 4 miejscu i możemy otrzymać w nagrodę nowe książki do biblioteki szkolnej.

Zachęcamy do głosowania na stronie internetowej www.nowowydane.pl w zakładce – tona książek do rozdania – szukamy w instytucjach – nazwę szkoły i głosujemy.

Głosowanie trwa od listopada do 31 marca br. Obecnie jesteśmy na 4 miejscu i możemy otrzymać w nagrodę nowe książki do biblioteki szkolnej za : I miejsce 150 kg, za II miejsce 100 kg , a za III, IV i V po 50kg. Zachęcam wszystkich do udziału w głosowaniu. Dziękujemy za każdy oddany głos!

Anna Sarbak,
SP Nowa Wieś


22 stycznia 2014
Redakcja

Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+