Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Błękitni Cup 2012


W dniu 24.11.2012 r w hali przy ul. Polnej we Wronkach odbył się pierwszy turniej z serii Błękitni Cup 2012 dla zawodników z rocznika 2000 i młodsi.

W turnieju wzięło udział dziesięć drużyn podzielonych na dwie grupy, gdzie rywalizowano w systemie każdy z każdym. Patronat medialny nad turniejem objął portal Wronczanie.pl. W rozgrywkach grupowych uzyskano następujące wyniki:

Polonia Chodzież – Warta Międzychód
2:1
SPN Szamotuły – AS Orlik Poznań
1:1
MKS Błękitni Wronki – Sokół Starołęka Poznań
2:0
Orlik Poznań – UKS Szóstka Śrem
0:0
Polonia Chodzież – Drawa Krzyż
4:0
SPN Szamotuły – Błękitni Owińska
1:1
Orlik Kaźmierz – AS Orlik Poznań
2:0
Sokół Starołęka Poznań – Drawa Krzyż
0:0
UKS Szóstka Śrem – Błękitni Owińska
1:1
Polonia Chodzież – Sokół Starołęka Poznań
8:0
SPN Szamotuły – UKS Szóstka Śrem
1:0
Warta Międzychód – Drawa Krzyż
1:2
Orlik Kaźmierz – Błękitni Owińska
0:1
MKS Błękitni Wronki – Polonia Chodzież
1:0
AS Orlik Poznań – SPN Szamotuły
0:1
Warta Międzychód – Sokół Starołęka Poznań
2:2
Orlik Kaźmierz – UKS Szóstka Śrem
0:3
MKS Błękitni Wronki – Drawa Krzyż
0:0
AS Orlik Poznań – Błękitni Owińska
0:5

Po rozegraniu meczy w grupach A i B w spotkaniach o miejsca spotkały się następujące drużyny:

W meczu o IX miejsce
Warta Międzychód – AS Orlik Poznań
3:0
W meczu o VII miejsce
Sokół Starołęka Poznań – Orlikiem Kaźmierz
0:5
W meczu o V miejsce
UKS Szóstka Śrem – Drawę Krzyż
4:1
W meczu o III miejsce
Polonia Chodzież – SPN Szamotuły
3:2
W meczu o I miejsce
MKS Błękitni Wronki – Błękitni Owińska
3:0

Pucharami i medalami, które wręczali: burmistrz MiG Wronki Mirosław Wieczór, prezes MKS Błękitni Wronki Marek Pogorzelczyk oraz trener Marek Bajor uhonorowani zostali zawodnicy z drużyn:
MKS Błękitni Wronki – I miejsce
Błękitni Owińska – II miejsce
Polonia Chodzież – III miejsce

Nagrody indywidualne, w wyniku głosowania trenerów poszczególnych drużyn przyznano następującym zawodnikom:
Najlepszy zawodnik turnieju: Łukasz Norkowski (Błękitni Wronki)
Najlepszy bramkarz turnieju: Bartosz Przybysz (Błękitni Wronki)
Najlepszy strzelec turnieju: Paweł Tupaj (Polonia Chodzież), który zdobył jedenaście bramek.

Turniej odbył się w bardzo sportowej i przyjacielskiej atmosferze o czym świadczy fakt iż sędziowie nie ukarali żadnego zawodnika karą indywidualną, mało tego w całym turnieju nie podyktowano żadnego rzutu karnego.
W kolejnych turniejach z cyklu Błękitni Cup w dniu 01.12.2012 spotkają się zawodnicy z rocznika 2002 i młodsi, a w dniu 08.12.2012 zmierzą się zawodnicy z roczników 2004 i młodsi.


27 listopada 2012
Redakcja

Komentarze

Most zamknięty jest już przez:

54 dni 21 godzin 21 minut 31 sekund

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+