Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Zakończenie lata na Zamościu – relacja


Wczoraj odbyło się zakończenie lata na osiedlu Zamość, które organizował Zarząd Osiedla Zamość z pomocą lokalnych sponsorów oraz Wronieckiego Ośrodka Kultury.

Imprezę rozpoczął mecz pomiędzy Szkołą Podstawową nr 1 we Wronkach oraz Szkołą Podstawową w Nowej Wsi. Był to rewanż za mecz na rozpoczęcie lata, w którym Szkoła Podstawowa nr 1 wygrała 12 do 3. Tym razem jednak wynik zakończył się wynikiem 2:1 dla piłkarzy Szkoły Podstawowej z Nowej Wsi.

Następnie o godzinie 17 zaplanowany był przejazd motocykli, których około 30 przejechało ulicami Zamościa, parkując swoje maszyny na placu boiska do koszykówki, gdzie odbywał się cały czas festyn. Dzięki temu mieszkańcy mogli podziwiać oraz zrobić sobie zdjęcia przy motocyklach. Dla kierowców jednośladów przygotowana została grochówka.

Kolejnym punktem imprezy było wręczenie nagród i rozstrzygnięcie konkursu za najpiękniejszy balkon i przedogródek na Zamościu. Później, o godzinie 20 rozpoczęły się zapisy do konkursu o Króla Piwnego i Królową Piwną. Zawody te polegały na najszybszym wypiciu piwa na czas.

Po zawodach rozpoczęła się zabawa taneczna, grał zespół Marzyciele.

Nadesłał użytkownik mleko4242 :


8 września 2012
Redakcja

Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+