Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Pierwszy dzwonek w szkole na Leśnej


Jako, 73 lata temu rozpoczęła się II wojna światowa prof. Marian Śliwa opowiedział o jej wybuchu i skutkach. W końcu to szkoła z patriotycznymi tradycjami…

Dyrektor Grażyna Gromadzińska-Kopras powitała starą i nową społeczność szkolną krótkimi słowami otuchy oraz wsparcia na następne 10 miesięcy. Nie zapomniała także o nauczycielach, których wsparła ciepłymi słowami dodającymi sił na pełnienie służby przy swoich wychowankach. Korzystając z okazji wspomniała również o zeszłorocznych sukcesach uczniów z klas maturalnych, którzy egzaminy zdawali powyżej średniej powiatu, okręgu i kraju. Podobny wynik osiągnęli uczniowie ostatniej klasy w gimnazjum.

Nie zabrakło także występu szkolnych muzyków pod kierunkiem polonistki, Ilony Fudali, który pozwolił na chwile powrócić na wakacyjne szlaki i przypomnieć, że wakacje trwają krótko oraz mijają bardzo szybko.

Powiatowa inauguracja roku szkolnego odbyła się w Szamotułach. Uczestniczyła w nich dwudziestoosobowa delegacja składająca się z pocztu sztandarowego i stypendystów Starosty.

Po oficjalnym zainaugurowaniu roku szkolnego 2012/2013, uczniowie poszczególnych klas wraz z wychowawcami udali się do swoich sal, by zobaczyć się po raz kolejny oraz poznać się nawzajem. Następnego dnia we wronieckiej Farze odbyła się uroczysta msza święta inaugurująca rok szkolny.


Za zdjęcia dzięki K. Tomczak.


4 września 2012
Redakcja

Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+