Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Awaria światłowodu.


Dzisiaj mogliśmy doświadczyć zjawiska znanego pod nazwą ‚Blackout’. Wyjaśniając, przez blisko 8 godzin wielu mieszkańców miasta, gminy, a nawet sąsiednich gmin nie miała dostępu do internetu.

Było do spowodowane uszkodzeniem światłowodu biegnącego wzdłuż torów kolejowych. Do awarii doszło gdzieś na odcinku między Wronkami a Szamotułami. Przypuszczamy, że awaria nastąpiła na skutek prac remontowych linii kolejowej.


Tak sporych rozmiarów awaria spowodowana jest tym, że Telekomunikacja Kolejowa do której należy światłowód jest dostarczycielem internetu między innymi do lokalnych dostawców.

O ile brak internetu do użytku rozrywkowego sprzyja bardziej do spędzania czasu w zdrowszy sposób ( o ile nie mówimy o siedzeniu przed telewizorem :) ), to awaria ta dotyka również bankomaty w mieście.

Na szczęście jak możemy się przekonać na własne oczy sytuacja wróciła do normalności. Znów można czytać co się dzieje w mieście dzięki naszemu portalowi.

A wy, co robiliście jak nie było internetu?


22 września 2012
Redakcja

Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+