Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Nieszczęścia chodzą parami – kolejny topielec


Nie minęła nawet doba od odnalezienia zwłok zaginionego mieszkańca Samołęża, który w nocy z soboty na niedzielę utopił się w Jeziorze Samołęskim.

Do poszukiwań zadysponowano strażaków z PSP Poznań oraz PSP Konin, którzy wczoraj około godziny 15:00. Topielca wyłowiono 15 metrów od pomostu w którym wszedł do wody, na głębokości 4 metrów. Informacja o tym wydarzeniu ukazała się już na stronie internetowej OSP Wronki.

Nie minęły nawet 24 godziny, a OSP Wronki znów musiało się udać na poszukiwanie topielca. Tym razem, jeden zastęp OSP Wronki udał się do Olszynek, aby tam zwodować łódź. Po czym, udali się na poszukiwania topielca w dół rzeki.

Po nieudanych poszukiwaniach topielca na odcinku Olszynki-Chojno. Strażacy powrócili do miejsca wodowania. W między czasie zastęp PSP Szamotuły odnalazł 73-latka ze Starego Miasta. Denat, utopił się w rowie 200 metrów od swojego domu. Cała akcja trwała około dwóch godzin.

Miejmy nadzieję, że ta czarna i przykra seria dwóch topielców zakończy już się. Bądźcie ostrożni.


20 lipca 2011
Redakcja

Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+