Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Umyj auto za darmo


Z okazji uruchomienia nowej ekologicznej myjni Ehrle we Wronkach będzie można w ramach promocji umyć za darmo samochód. Wszyscy chętni kierowcy powinni się pojawić na ul. Mickiewicza w sobotę, 16 kwietnia, w godzinach 10-18.

Podczas Dnia Darmowego Mycia nie zabraknie także atrakcji dla mieszkańców Wronek. Kierowcy będą mogli skorzystać z fachowych porad ekspertów Ehrle, którzy pomogą także w obsłudze myjni. Obok obiektu stanie namiot, w którym hostessy będą rozdawały upominki. Będzie można skosztować także przekąsek przygotowanych przez organizatora.
Myjnia bezdotykowa w popularnej na zachodzie technologii Ehrle powstała tuż przy Biedronce, na ulicy Mickiewicza. Udostępnione są tam trzy stanowiska myjące oraz dwa odkurzające. Myjnia jest całkowicie bezpieczna dla samochodów, karoserii, a używane środki czyszczące Ehrle nie mają negatywnego wpływu na środowisko naturalne.


8 kwietnia 2011
Redakcja

Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+