Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Zimowe trudności i zgrzytane zębów


Spadł śnieg! Też mi nowość. Śnieg spadł 7 dni temu, a mieście nadal znaleźć można miejsca które łatwiej ominąć niż przez nie przejść.
Niestety są także takie miejsca, których nie da się ominąć w łatwy sposób, więc trzeba się przedzierać.

Najsłynniejszym pod tym względem odcinkiem drogi w naszym mieście jest ul. Jana Pawła II, która od tygodnia nie została odśnieżona.
Aktualnie, pisząc ten news odśnieżony jest tylko odcinek samego mostu. Chodnik dalej w stronę ronda „Europa” został nie tknięty i każdy, który miał okazję tamtędy iść, wie jakie to nieprzyjemne.

Jest to główna droga uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły „na Leśnej”, którzy przez cały ten czas muszą znosić trudy przeprawy. Jednak ich cierpliwość również ma granice.

Dzisiaj zostało zorganizowane zbieranie podpisów do petycji skierowanej do Burmistrza Wronek, z prośbą o odśnieżenie tego fragmentu chodnika. Zebrano ponad 250 podpisów. Petycja w najbliższym czasie zostanie dostarczona do Ratusza i pozostaje nam tylko nadzieja, że ich prośba zostanie przyjęta.

N.


7 grudnia 2010
Redakcja

Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+