Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018


 


Zapowiedź piłkarskiego weekendu


W ten weekend zespoły reprezentujące naszą gminę w piłce nożnej, wybiegną na murawę po raz ostatni w tej rundzie. Przedstawiamy zapowiedź najbliższej kolejki spotkań.
Przypominam także, że Liga Nadwarciańska zakończyła swoje rozgrywki w tej rundzie. Podajemy Państwu link do tabeli ligi.

W sobotę 13.11.2010 o godzinie 13:30 na stadionie w Tarnowie Podgórnym odbędzie się mecz Błękitnych Wronki z miejscową drużyną Tarnovii. Jest to mecz zamykający rundę jesienną. Przed tym meczem zespół gospodarzy jest zdecydowanym liderem tabeli, prowadząc z kompletem punktów, w 11 kolejkach zdobyli 33 punkty.

W niedziele 14.11.2010 o godzinie 13:00 Czarni Wróblewo zmierzą się z Wartą Międzychód. Mecz odbędzie się na stadionie w Międzychodzie, ten mecz także jest zakończeniem rundy jesiennej.

Tego samego dnia (14.11.2010) o 13:00 Warta Wartosław wyjeżdża do Kaźmierza na mecz z miejscowym klubem Czarni Kaźmierz. Po meczu, czyli około godziny 16 w świetlicy wiejskiej w Wartosławiu odbędzie się impreza z okazji zakończenie rundy jesiennej. Oczywiście nie zabraknie rozrywki oraz ciepłego posiłku w tę chłodną pogodę.


11 listopada 2010
Redakcja

Komentarze

Most zamknięty jest już przez:

50 dni 12 godzin 38 minut 26 sekund

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+