Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Składy Obwodowych Komisji Wyborczych w gm. Wronki


Składy Obwodowych Komisji Wyborczych w gminie Wronki:

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 we Wronkach
Siedziba: Wroniecki Ośrodek Kultury, Wronki ul. Poznańska 59
1. Adrian Twardowski, zam: Obelzanki
2. Piotr Tadeusz Piasek, zam: Wronki
3. Szymon Jankowiak, zam: Samołęż
4. Katarzyna Kubiak, zam: Wronki
5. Brygida Zofia Kaszna, zam: Wronki
6. Zenon Wilczyński, zam: Wronki
7. Natalia Pospieszna, zam: Wronki
8. Urszula Konieczna, zam: Wronki
9. Anna Wójcik, zam: Wronki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 we Wronkach
Siedziba: Gimnazjum we Wronkach, Wronki ul. Polna 5
1. Irena Nowak, zam: Wronki
2. Danuta Markowiak, zam: Mokrz
3. Justyna Maria Kopras, zam: Wronki
4. Barbara Katarzyna Mikitowicz, zam: Wronki
5. Marian Frąckowiak, zam: Wronki
6. Ilona Magdalena Batura, zam: Huby-Oporowo
7. Ewa Broniewska, zam: Wronki
8. Maria Urban, zam: Wronki
9. Irena Pospieszna, zam: Wronki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 we Wronkach
Siedziba: Świetlica OSP, Wronki ul. Kościuszki 19
1. Gabriela Bryszewska, zam: Wronki
2. Izabela Waroś, zam: Nowa Wieś
3. Kinga Soloch, zam: Wronki
4. Magdalena Salska-Tobółka, zam: Wronki
5. Weronika Kaczmarek, zam: Wronki
6. Natalia Nowak, zam: Wronki
7. Danuta Korczak, zam: Wronki
8. Leon Tomczak, zam: Wronki
9. Zuzanna Świderska, zam: Wronki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 we Wronkach
Siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 1, Wronki ul. Mickiewicza 5
1. Monika Weszka, zam: Wronki
2. Karolina Krupka, zam: Wronki
3. Monika Frankowska, zam: Wronki
4. Arkadiusz Wojciechowski, zam: Nowa Wieś
5. Mirosława Barbara Kłos, zam: Wronki
6. Honorata Mleczak, zam: Ćmachowo
7. Paweł Nowak, zam: Wronki
8. Małgorzata Piasek, zam: Wronki
9. Aneta Skrzypczak, zam: Wronki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 we Wronkach
Siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 1, Wronki ul. Mickiewicza 5
1. Anna Małgorzata Malujda, zam: Wronki
2. Joanna Marita Białasik, zam: Wronki
3. Marta Jankowiak, zam: Samołęż
4. Grzegorz Rudziński, zam: Wronki
5. Maria Ewa Czekalska, zam: Wronki
6. Lucyna Niezborała, zam: Marianowo
7. Dorota Nowak, zam: Wronki
8. Iwona Stanikowska, zam: Wronki
9. Dagmara Haak-Zielińska, zam: Wronki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 we Wronkach
Siedziba: Zespół Szkół Nr 1 Wronki ul. Leśna 17
1. Bartłomiej Dorna, zam: Wronki
2. Danuta Urban, zam: Wronki
3. Anna Gałkowska, zam: Wronki
4. Marita Łopata, zam: Wronki
5. Krzysztof Gorący, zam: Wronki
6. Ireneusz Rychlewski, zam: Wronki
7. Zbigniew Nowak, zam: Wronki
8. Grażyna Adam, zam: Wronki
9. Krzysztof Miszke, zam: Wronki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Nowej Wsi
Siedziba: Szkoła Podstawowa, Nowa Wieś ul. Szkolna 5
1. Krystyna Nawrot, zam: Wronki
2. Honorata Hoffmann, zam: Nowa Wieś
3. Anna Błajek-Szymczak, zam: Wierzchocin
4. Sylwia Wojciechowska, zam: Nowa Wieś
5. Magdalena Małgorzata Walczak, zam: Nowa Wieś
6. Ewa Sobańska, zam: Biezdrowo
7. Edyta Bilewska, zam: Nowa Wieś
8. Magdalena Jarząb, zam: Wronki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 we Wronkach
Siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 2, Wronki ul. Poznańska 46
1. Natalia Bąk, zam: Samołęż
2. Anna Berdzińska, zam: Wronki
3. Eugeniusz Jankowiak, zam: Samołęż
4. Joanna Kubiak, zam: Wronki
5. Anna Barańska, zam: Wronki
6. Marta Gromadzińska, zam: Wronki
7. Barbara Frąckowiak, zam: Wronki
8. Renata Badzińska, zam: Wronki
9. Dorota Waroś-Buda, zam: Wronki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 w Chojnie
Siedziba: Dom Kultury Chojno
1. Lech Marian Judek, zam: Chojno-Wieś
2. Małgorzata Kaczmarek, zam: Chojno-Młyn
3. Henryk Szymczak, zam: Chojno-Wieś
4. Mateusz Skrzypczak, zam: Chojno-Wieś
5. Hanna Siuda, zam: Chojno-Wieś
6. Lech Jankowski, zam: Chojno-Wieś
7. Ewa Janina Walczak-Pajko, zam: Chojno-Wieś
8. Marzena Biniek, zam: Wronki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 w Biezdrowie
Siedziba: Zespół Szkół w Biezdrowie
1. Zenon Andrzejak, zam: Biezdrowo
2. Adam Staszek, zam: Ćmachowo
3. Lucyna Musiał, zam: Wróblewo
4. Grażyna Zofia Weidemann, zam: Olin
5. Florian Prostak, zam: Biezdrowo
6. Lilianna Szmyt, zam: Wronki
7. Marzena Hoffmann, zam: Wronki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11 w Biezdrowie
Siedziba: Zespół Szkół w Biezdrowie
1. Danuta Spychała, zam: Biezdrowo
2. Beata Ogrodowczyk, zam: Stare Miasto
3. Stanisław Wrembel, zam: Wróblewo
4. Krystyna Barłóg, zam: Ćmachowo
5. Paweł Roszak, zam: Wronki
6. Katarzyna Woźniak, zam: Wronki
7. Ewelina Grześ-Jasińska, zam: Wronki


10 listopada 2010
Redakcja

Komentarze

Most zamknięty jest już przez:

54 dni 3 godzin 52 minut 8 sekund

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+